Konfirmuan ndarjen, por Atdheu dhe Sara janë ribashkuar

178
konfirmuan-ndarjen,-por-atdheu-dhe-sara-jane-ribashkuar

Një javë më parë Atdheu konfirmoi ndarjen nga Sara, me anë të një postimi në rrjete sociale.

“Sqarim për publikun se më kanë ardhur shumë mesazhe, ndjesë për vonesën, por kam pasur disa probleme personale siç e keni kuptuar edhe vetë ndarjen ta quajmë se ishim në njohje e sipër me Sarën, po është e vërtetë, faleminderit të gjithë ju që na keni mbështetur dhe vazhdoni të na mbështesni, mirënjohës për ju gjithë jetën”, shkroi ai.

Mirëpo, duket se ndarja nuk ka zgjatur shumë dhe dyshja janë ribashkuar.

Ata kanë filluar të percjellin sërish në rrjete sociale, e për më tepër Sara ka komentuar një zemër në foton e fundit të Atdheut, ky i fundit ia ka kthyer po me një zemër.

The post Konfirmuan ndarjen, por Atdheu dhe Sara janë ribashkuar appeared first on Gazeta Press.