“Gjithmon i imi ki mu kon”, Agnesa e dashuruar marrëzisht në Dardin

198
“gjithmon-i-imi-ki-mu-kon”,-agnesa-e-dashuruar-marrezisht-ne-dardin

Agnesa dhe Dadi, si duket janë duke jetuar në kulmin e dashurisë.

Ata shpesh herë sjellin video dhe fotografi interesonte në llogaritë e tyre zyrtare duke i shprehur dashurin njeri-tjetrit, shkruan Gazeta Press.

Pas një jave njohje, ata u martuan, nje prej martesave më të shpejta të showbizit vendor.

E më së shumti duket se po e sh.ijon Agnesa.

Në një video të publikuar në llogarinë e saj instagram, ajo shkruan “ gjithmonë i imi ki mu kon”, duke përmbledhur disa ingjizime së bashku me Dardin.

Kujtojmë, se Dardi është konkurrent i Its my Love, ku edhe fitoj famë./Gazeta Press/

The post “Gjithmon i imi ki mu kon”, Agnesa e dashuruar marrëzisht në Dardin appeared first on Gazeta Press.