Genc Prelvukaj i bënë befasinë gruas së re të cilën çdo femer do ta dëshironte

408
genc-prelvukaj-i-bene-befasine-gruas-se-re-te-cilen-cdo-femer-do-ta-deshironte

Genci e qiti për dark të fejuarën e tij bukuroshe Eni Koci.

Ata janë ndër çiftet më të dashura të estradës sonë, shkruan Gazeta Press.

Dyshja janë pothuajse kudo bashkë me njëri-tjetrin, ndërsa nuk mungojnë as dedikimet romantike disa herë.

Përmes fotografive të fundit, Eni dhe Genci treguan se po shijojnë një darkë romantike në mbrëmjen e sontme.

Çifti dukeshin të lumtur pranë njëri-tjetrit dhe morën vetëm komente pozitive nga ana e fansave të tyre./Gazeta Press/

The post Genc Prelvukaj i bënë befasinë gruas së re të cilën çdo femer do ta dëshironte appeared first on Gazeta Press.