Aksident në autostradën “Arbën Xhaferi”, rrotullohet një makinë

186
aksident-ne-autostraden-“arben-xhaferi”,-rrotullohet-nje-makine

Para pak çastesh në autostradën “Arbën Xhaferi” në afërsi të daljes në fshatin Babush ka ndodhur një aksident komunikacioni.  Është rrotulluar një makinë, në të cilën thuhet se kishte edhe fëmijë.

Sipas dëshmitarëve thuhet se  të gjithë kanë marrë lëndime të lehta dhe janë dërguar në emergjencë  për trajtim.

Dyshohet se ky vetaksident ka ardhur si pasojë e një gome e cila ka pëlcitur dhe  vozitësi  ka humbur drejtimin. Policia  gjendet në vendin e ngjarjes dhe po merret me rastin.