Sa e bukur kunata e Majlinda Zekës

283
sa-e-bukur-kunata-e-majlinda-zekes

Futbollisti Agim Zeka është fejuar.

Sportisti i ekipit “Austria Wien” dhe e dashura e tij, Nora Peci i kanë thënë po njëri-tjetrit.

Agimi është vëllai i Majlinda Zekës, e cila dje ndau disa momente nga fejesa e vëllait.

E kjo bukuroshe është kunata e Majlindes.

The post Sa e bukur kunata e Majlinda Zekës appeared first on Gazeta Press.