Gruaja e Sinan Hoxhës kërkon ndihmë

140
gruaja-e-sinan-hoxhes-kerkon-ndihme

Andrra Destani është e bukura e dheut, që është bërë nënë për herë të dytë dhe ende duket tejet në formë.

Epo, nuk ka qenë rastësisht modele Andrra, e cila ja fitoj zemren këngëtarit të muzikës popullore.

Andrra, nuk rri veç hajt, pasi ka ndërtuar edhe biznesin e saj me fustane nusërie, biznes që i shkon mjaft mirë.

Ndryshe, ajo është edhe një njeri me zemër të madhe.

Andrra, së fundi ka kërkuar ndihmë për një vogëlushe të quajtur Niki, e cila është diagnostifikuar me kancer.

Zemër madhe, apo?

The post Gruaja e Sinan Hoxhës kërkon ndihmë appeared first on Gazeta Press.