A është kjo Ledjana e “Përputhen” a po na bëjnë sytë?

148
a-eshte-kjo-ledjana-e-“perputhen”-a-po-na-bejne-syte?

Ledjana Prenga është njëra nga konkurrentet më të zjarrta të emisionit ‘Përputhen’.

Ajo dhe Mevlani ishin rrugës për tu bërë ccift, por në një moment gjithccka ndryshoi dhe simpatia e tyre mori fund.

Në anën tjetër Ledjana po shijon famën, e po merrë vëmendje ccdo ditë me postimet e saj.

Së fundmi ajo është transformuar në një biondinë por që po duket krejt ndryshe.

Shikojeni./Kosovarja/

The post A është kjo Ledjana e “Përputhen” a po na bëjnë sytë? appeared first on Gazeta Press.