Monday, March 20, 2023

Arkivat Përditshëm June 12, 2021

audi-rs6-avant-johann-abt-signature-edition-arriti-me-790-kuaj-fuqi

Audi RS6 Avant Johann Abt Signature Edition arriti me 790 kuaj fuqi

0
Fabrika RS6 Avant është një nga më tërheqësit në botë, por akorduesi gjerman ABT e ka bërë atë edhe më të mirë. ABT ka përgatitur...
aksident-trafiku-ne-magjistralen-gjilan-prishtine

Aksident trafiku në magjistralen Gjilan-Prishtinë

0
Një aksident trafiku ndërmjet dy automjeteve ka ndodhur pak më parë në magjistralen Gjilan-Prishtinë, saktësisht në fshatin Parallovë. Nuk dihet nëse si pasojë e këtij...
vetaksident-ne-rrugen-‘hasan-remniku’-ne-prishtine

Vetaksident në rrugën ‘Hasan Remniku’ në Prishtinë

0
Një vetaksident ka ndodhur pak më parë në qendër të Prishtinës. Drejtuesi i makinës së tipit ‘Mercedes’ është vetaksidentuar në rrugën ‘Hasan Remniku’. Nuk dihet për...
kapiteni-danez-kryen-‘detyren’-e-tij,-ktheu-eriskenin-ne-krah-qe-te-mos-e-perpije-gjuhen

Kapiteni danez kryen ‘detyrën’ e tij, ktheu Eriskenin në krah që të mos e...

0
Një incident trishtues ka ndodhur në ndeshjen e grupit B në Kampionatin Evropian, mes Danimarkës dhe Finlandës. Kah fundi i pjesës së parë Christian...
hije-trishtimi:-permbledhje-fotografish-nga-incidenti-ne-fushe-ku-eriksen-po-luftonte-per-jete

Hije trishtimi: Përmbledhje fotografish nga incidenti në fushë ku Eriksen po luftonte për jetë

0
Një incident trishtues ka ndodhur në ndeshjen e grupit B në Kampionatin Evropian, mes Danimarkës dhe Finlandës. Kah fundi i pjesës së parë Christian...
sa-e-bukur-kunata-e-majlinda-zekes

Sa e bukur kunata e Majlinda Zekës

0
Futbollisti Agim Zeka është fejuar. Sportisti i ekipit “Austria Wien” dhe e dashura e tij, Nora Peci i kanë thënë po njëri-tjetrit. Agimi është vëllai i...
a-ka-‘bire-nene’-qe-e-merr-vesh-loredanen?

A ka ‘birë nëne’ që e merr vesh Loredanën?

0
Loredana Zefi është njëra ndër reperet më të njohura të shoubizit shqiptar, por edhe më gjerë. Kjo falë gjithë këngëve të saj, me të cilat...
kimete-berisha-per-kurtin:-kryeministri-i-pare-qe-ia-kane-marre-inat-femijet

Kimete Berisha për Kurtin: Kryeministri i parë që ia kanë marrë inat fëmijët

0
Ajo e ka quajtur “cinizëm” deklaratën e djeshme të Kurtit në Kuvend, ku teksa i drejtohej opozitës, në formë ironike iu kërkonte mos ta...
policia-e-gjobite-me-150-euro-veturen-zyrtare-qe-beri-tejkalim-ne-vije-te-plote

Policia e gjobitë me 150 euro veturën zyrtare që bëri tejkalim në vijë të...

0
Policia e Kosovës ka njoftuar se sot ka pranuar informacione për një veturë me targa zyrtare që ka bërë kundërvajtje në komunikacion. Policia bën të...
terhoqi-nenen-zvarre-dhe-i-mori-makinen-bashke-me-tri-vajzat,-merret-vendimi-per-27-vjecari

Tërhoqi nënën zvarrë dhe i mori makinën bashkë me tri vajzat, merret vendimi për...

0
Ryan Fraser, 27 vjeç, u dënua me 6 vjet burg, pasi grabiti një automjet në tetor të vitit të kaluar. Në orën 09:00 të së...