Ariana pozon në mes të shkallëve të një lokali

16
ariana-pozon-ne-mes-te-shkalleve-te-nje-lokali

Ariana Fejzullahu është një ndër emrat më të dalluar me paraqitjet që bën.

Ajo të shumtën e kohës kalon në lajm, me pozat perfekte që realizon.

Duke u munduar që gjithmonë të duket perfekte, këtë herë ajo pozon në mes të shkallëve pa pikë problemi.

Po ju, si e vlërësoni këtë gjest të saj?

Theksojmë, ajo është nënë e katër fëmijëve dhe njihet për linjat./Kosovarja

The post Ariana pozon në mes të shkallëve të një lokali appeared first on Gazeta Press.