Aksident i rëndë mes një kamionete dhe motoçiklete në Lipjan

148
aksident-i-rende-mes-nje-kamionete-dhe-motociklete-ne-lipjan

Një aksident i rëndë ka ndodhur sot në mes të një kamionete dhe një motoçiklete, në Lipjan, shkruan Gazeta Express.

Express ka siguruar fotografi nga vendi i ngjarjes, teksa ende nuk dihet se sa persona janë lënduar në këtë aksident.

Në vendin e ngjarjes shihet se ka dal edhe Policia e Kosovës.

Express do të ju mbajë të informuar për rastin.