Pse nuk u martua asnjëherë Dhurata Lipovica?

332
pse-nuk-u-martua-asnjehere-dhurata-lipovica?

Modelja me e dashur e publikun shqiptar Dhurata Lipovica, ka befasuar me një deklaratë të dhënë në një nga televizionet vendore.

E ftuar në emisionin e gazetarit Resul Sinani “Libero”, Dhurata ndau disa momente magjike të jetës së saj, shkruan Gazeta Press.

Ajo përmendi lidhjen e saj me aktorin Fisnik Ademi, ku e veçoj si një nga momentet me të mira me të dhe tregoj se nuk janë martuar asnjëherë.

“Kur kam qene shtatzënë e kemi caktu datën e kurorëzimit dhe atë ditë u sëmura, nuk pata mundësi me shku dhe e kemi lënë krejt”, deklaroj Lipovica.

Kujtojmë se Dhurata dhe Fisniku janë prindër të dy djemve dhe rreth 12 vite bashkë./Gazeta Press/

Shiko videon:

The post Pse nuk u martua asnjëherë Dhurata Lipovica? appeared first on Gazeta Press.