S’ndalet Gjermania, shënon edhe golin e tretë

185
s’ndalet-gjermania,-shenon-edhe-golin-e-trete

Gjermania ka arritur të shënojë edhe golin e tretë në miqësoren ndaj Letonisë.

Thomas Muller e realizoi golin e tretë për ekipin e Joachim Low, pas asistimit të Gosens në minutën e 27-të.

Paraprakisht para tij shënuan Gosens dhe Gundogan.

Kjo ndeshje i shërben Gjermanisë për t’u përgatitur sa më mirë për Kampionatin Evropian që nis të premten.

The post S’ndalet Gjermania, shënon edhe golin e tretë appeared first on RahovecNET.