Rihanna pa komplekse, shkon në klub me të brendshme

194
rihanna-pa-komplekse,-shkon-ne-klub-me-te-brendshme

Rihanna është parë në të brendshme derisa ka shkuar në klubin Delilah të dielën në mbrëmje

Rihanna është parë në veshje të çuditshme derisa është parë duke dalë me disa shokë në Hollyëood të dielën në mbrëmje.

Këngëtarja dhe pronarja e Savage x Fenty, është parë më një palë të brendshme të zeza mandafshi.

Ajo ka pasur të theksuar buzët me buzëkuq të theksuar derisa është fotografuar para Delilah në Los Angeles.

The post Rihanna pa komplekse, shkon në klub me të brendshme appeared first on Gazeta Press.