Kida ia tregon gjoksin Kalifornisë

184
kida-ia-tregon-gjoksin-kalifornise

Këngëtarja Kida ka treguar se ka udhëtuar për në Amerikë

Kida është në Kaliforni dhe duket se atje ajo po tregon së nuk është vetëm një këngëtare por edhe një femër e bukur.

Këngëtarja është shfaqur në jelek rrugëve të Beverly Hillsit derisa ka bërë disa fotografi të çastit atje.

Ajo ka treguar si kurrë më parë gjoksin e saj por edhe belin derisa poshtë këtyre fotografive ka shkruar “Dashni n’Kaliforni”.

Kujtojmë se kënga e fundit e Kidës është me reperin gjerman Samra – “Lila” – të cilës këngë ajo ia punoi klipin në Dubai. /Express/

The post Kida ia tregon gjoksin Kalifornisë appeared first on Gazeta Press.