Benzema dhe Mbappe sërish titullarë, ndryshimi i vetëm Kante

128
benzema-dhe-mbappe-serish-titullare,-ndryshimi-i-vetem-kante

Janë publikuar formacionet për miqësoren mes Francës dhe Bullgarisë.

Karim Benzema starton sërish me Kylian Mbappen në sulm, derisa pas tyre luan Antoine Griezmann.

Didier Deschamps ka hedhur në fushë më të mirët, ndryshimi nga ndeshja e kaluar është largimi i Rabiot, inkuadrimi i Kantes dhe sipas të gjitha gjasave, do të jetë formacioni me të cilin Franca do të kërkojë trofeun në Euro 2020.

Franca:

Bullgaria:

The post Benzema dhe Mbappe sërish titullarë, ndryshimi i vetëm Kante appeared first on RahovecNET.