Naim Abazi kishte filluar të linte amanete, pasi ishte dyshuar se vuan nga kanceri

102
naim-abazi-kishte-filluar-te-linte-amanete,-pasi-ishte-dyshuar-se-vuan-nga-kanceri

Këngëtari i njohur shqiptar Naim Abazi në një intervistë në RTV Dukagjini ka shpalosur shumë gjëra nga jeta e tij.

Ai kujtoi një moment kur mjekët kishin dyshuar se është i prekur nga kanceri.

Mes shumë emocioneve ai u shpreh se ato ditë ishin ditë tmerri dhe që nga mendimi se po vdiste, kishte nisur të linte edhe amanete.

Rrëfimi e plotë mund ta dëgjoni në videon më poshtë.

The post Naim Abazi kishte filluar të linte amanete, pasi ishte dyshuar se vuan nga kanceri appeared first on Gazeta Press.