Pamje nga aksidenti në Ferizaj

943
pamje-nga-aksidenti-ne-ferizaj

Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur para pak çastesh në Ferizaj.

Lajmin për lajmi.net e ka konfirmuar zëdhënësi i Policisë së Kosovës për rajonin e Ferizajt, Kanun Veseli.

Ai tha se aksidenti është mjaft i rëndë dhe ka të vdekur, por për detaje shtesë do të prononcohen sapo t’i marrin informacionet nga terreni.

Mediat lokale raportojnë se bëhet fjalë për 4 viktima, ndërkohë janë publikuar edhe pamje nga vendi i ngjarjes.