Pacolli udhëtoi drejt Shqipërisë me avion privat, ka dy fjalë për pushimet atje

413
pacolli-udhetoi-drejt-shqiperise-me-avion-privat,-ka-dy-fjale-per-pushimet-atje

Miliarderi i shoqëruar nga djemtë e tij, Isa, Diari dhe Armani, kanë shijuar një pushim 4 ditor atje, dhe mesa duket kanë mbetur tepër të kënaqur.

“Sot, me Isen, Diarin dhe Armanin përmbyllëm një pushim 4-ditor në Shqipëri. Ne e shijuam aq shumë sa qe nuk po na pritet të kthehemi përsëri!”, shkruan biznesmeni.

Pacolli ka publikuar edhe foto ku shihet në shoqërinë e fëmijëve të tij në avionin privat.