Ledri shkon në muzikë bashkë me vajzën

164
ledri-shkon-ne-muzike-bashke-me-vajzen

Ledri Vula dhe Sara që nga dita kur janë bërë prindër shfaqin lumturinë që kanë pranë të bijës.

Pasi që kanë një përkushtim të madh për personat që kanë në rrjete sociale, gjithmonë kalojnë në lajm.

Edhe pse ende e vogël, Ledri e mëson që në fëmijëri të shëtit në vende të ndryshme.

Kjo shihet në bazë të imazhit që ka publikuar gruaja e tij Sara, ku shihen se sa shumë kënaqen babë e bijë bashkë.

Sigurisht, bashkë me ta është edhe Sara./kosovarja

The post Ledri shkon në muzikë bashkë me vajzën appeared first on Gazeta Press.