Kjo është arsyeja që nuk u martua asnjëherë opinionisti Arjan Konomi

157
kjo-eshte-arsyeja-qe-nuk-u-martua-asnjehere-opinionisti-arjan-konomi

Gazetari dhe opinionisti i shumë emisioneve televizive Arjan Konomi, më së shumti mori famën nga emisioni “Përputhen”.

Detyra e tij në këtë program ishte të jep mendimin rreth dashurisë, lidhjeve, ndarjeve e shumë tjera, ani pse vet asnjëherë nuk është martuar, shkruan Gazeta Press.

Kohe më parë Arjani kishte dhënë një deklaratë mbi martesën.

I pyetur në një nga televizionet e Shqipërisë se përse nuk është martuar asnjëherë, Arjani befasoi me përgjigje.

“Sepse nuk dua të fus në shtëpi një të panjohur që të më marrë pasurinë”, pati deklaruar Konomi.

E si duket sot e atë ditë ende nuk ka ndryshuar mendje, pasi vazhdon të jetë beqar./Gazeta Press/

The post Kjo është arsyeja që nuk u martua asnjëherë opinionisti Arjan Konomi appeared first on Gazeta Press.