Haziri i LDK-së: Mos pranoni asgjë që nuk përfshin njohjen

191
haziri-i-ldk-se:-mos-pranoni-asgje-qe-nuk-perfshin-njohjen

Lidhur me këtë në një prononcim për klankosova.tv, nënkryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Lutfi Haziri, deklaroi se Kosova assesi nuk guxon të pranojë marrëveshje pa njohje.

”Asnjëherë dhe assesi nuk guxon Kosova me rrëshqitë te skenarë të pajtimit për normalizim pa njohje”, u shpreh ai.