Barcelona dëshiron transferimin e Laportes

253
barcelona-deshiron-transferimin-e-laportes

Klubi spanjoll Barcelona, ka shprehur interesim për mbrojtësin e Man City, Aymeric Laporte.

Sipas “Sport”, Barça ka shprehur interesim për futbollistin e Man City, Aymeric Laporte.

Mbrojtësi spanjoll ka humbur vendin startues te City, dhe do të ishte i lumtur me një aventurë të re.

“Blaugranët” në marrëveshje për Laporten mund të përfshijnë edhe Sergi Roberton, që pëlqëhet shumë nga trajneri i ‘Citizens’ Pep Guardiola.

The post Barcelona dëshiron transferimin e Laportes appeared first on RahovecNET.