Kjo është fansja më e madhe e Milot Rashicës

362
kjo-është-fansja-më-e-madhe-e-milot-rashicës

Kur je futbollist i zoti dhe arrin sukses në kohë të shkurtër, sigurisht se mbledh rreth vetes edhe fansa e njerëz që të përkrahun.

Njësoj ka ndodhur edhe me futbollistin kosovar Milot Rashica, i cili me punën e tij të palodhshme arriti të krijojë famë të menjëhershme dhe të vlerësohet jo vetëm ndër shqiptarë, por edhe më larg.

Në ndeshjen e fundit të Përfaqësueses së Kosovës kundër Maltës, Rashica shënoi dy gola dhe u duartrokit nga të gjithë, duke i sjellë shpresë futbollit kosovar.

Por a e dini se kush është fansja numër një e tij dhe ajo që iu gëzuar jashtëzakonisht këtij suksesi?

Sigurisht se bashkëshortja e tij, Belkiz Kera, e cila përmes një video në Instastory tregoi se ishte duke e përcjellur ndeshjen dhe se u gëzua shumë në momentin, kur bashkëshorti i saj shënoi gol./Kosovarja/

The post Kjo është fansja më e madhe e Milot Rashicës appeared first on Gazeta Press.