Enis Bardhi negativ për COVID-19, i gatshëm për “Euro 2020”

174
enis-bardhi-negativ-per-covid-19,-i-gatshem-per-“euro-2020”

Enis Bardhi do të jetë njëri prej shumë futbollistëve shqiptarë që këtë verë, do të shijojë Kampionatin Evropian.

Ai tashmë ka rezultuar përfundimisht negativ në testin e radhës për COVID-19 dhe është i lirë për t’iu bashkuar shokëve në stërvitje.

8 ditë para debutimit historik në Kampionatin Evropian, Bardhi do të ketë kohë të mjaftueshme që të përgatitet me ekipin.

Maqedonia e nis Evropianin historik kundër Austrisë me 13 qershor, më pas përballet me Ukrainën dhe në fund me Holandën

The post Enis Bardhi negativ për COVID-19, i gatshëm për “Euro 2020” appeared first on RahovecNET.