E shtrir në divan, Lotina gjoksin pa sytjena në plan të parë

660
e-shtrir-ne-divan,-lotina-gjoksin-pa-sytjena-ne-plan-te-pare

Vajza e Lutfi Hazirit, nënkryetarit të LDK dhe kryetarit të Gjilanit, Lotina ka treguar asetet sot

Lotina është njëra prej atyre vajzave të Instagramit që është e njohur për duken e saj sensuale.

Kështu ka vepruar ajo edhe sot ku ka treguar gjoksin e saj fantastike derisa është e shtrirë në shtratë.

Fansat si zakonisht e kanë lavdëruar atë me komente të ndryshme. /Express/

The post E shtrir në divan, Lotina gjoksin pa sytjena në plan të parë appeared first on Gazeta Press.