Befasojnë Arjoni i Përputhen dhe e dashura e tij: Do të bëjmë video p*rno!

550
befasojnë-arjoni-i-përputhen-dhe-e-dashura-e-tij:-do-të-bejme-video-p*rno!

Arjoni dhe Serena ishin sonte mysafirë në Express Rozë

Të dy u bënë të njohur me anë të emisionit “Përputhën” në Top Channel derisa tani ata kanë filluar intervistat e tyre.

Serena bëri një vallëzim e.rotik në skenë derisa thanë se në të ardhmen pritet edhe një gje tjetër nga ta, një video po.rnografike. /Express

The post Befasojnë Arjoni i Përputhen dhe e dashura e tij: Do të bëjmë video p*rno! appeared first on Gazeta Press.