Arbenita Ismajli del për ta shëtitur vajzën e veshur si për club

155
arbenita-ismajli-del-per-ta-shetitur-vajzen-e-veshur-si-per-club

Arbenita Ismajli është modelja shqiptare shumë e percjellur në rrjete sociale, që u aktualizua më shumë edhe për shkak të lidhjes me Feron.

Bukuroshja zeshkane ndiqet nga shumë njerëz, të cilët e admirojnë pamjen e saj të jashtme.

Arbenita, që së fundi u bë nënë e një vajzë, i ka kthyer lindjat trupore perfekte shumë shpejtë.

Ajo, po shkëlqente gjatë një shëtitje me të bijën me karrocë. Arbenita thotë se ajo nuk është si të gjjtha nënat e tjera dhe kjo është mëse e dukshme./Kosovarja/

The post Arbenita Ismajli del për ta shëtitur vajzën e veshur si për club appeared first on Gazeta Press.