A do të rrezikonit si Elvana për një fotografi?

159
a-do-te-rrezikonit-si-elvana-per-nje-fotografi?

Së fundi Elvana Gjata ka befasuar me setin e ri fotografik.

Këngëtarja e mirënjohur dhe shumë e dashur nga publiku po shijon suksesin e albumit të fundit “Çelu”, i cili u mirëprit nga fansat e saj dhe publiku i gjerë.

Përveç se ka eksperimentuar shumë shpesh në stile të ndryshme dhe ka guxuar të provojë gjëra të reja e të panjohura, Elvana na bëri me dije se mund të shkojë edhe më shumë se aq.

Së fundi këngëtarja ka realizuar një set mjaft të rrezikshëm fotografish, ku shihet duke u hedhur në det nga një anije me lartësi të konsiderueshme.

Ja pamjet dhe vlerësojeni ju, a do të mund të ishit kaq të guximshëm? /Kosovarja/

The post A do të rrezikonit si Elvana për një fotografi? appeared first on Gazeta Press.