Monday, December 4, 2023

Arkivat Përditshëm June 5, 2021

apple,-google,-mozilla-dhe-microsoft-po-punojne-ne-nje-projekt-te-perbashket

Apple, Google, Mozilla dhe Microsoft po punojnë në një projekt të përbashkët

0
Apple, Google, Microsoft dhe Mozilla kanë vendosur të bashkohen dhe të punojnë në një projekt të përbashkët. Prodhuesit kryesorë të shfletuesve – Apple, Google, Microsoft...
kjo-është-fansja-më-e-madhe-e-milot-rashicës

Kjo është fansja më e madhe e Milot Rashicës

0
Kur je futbollist i zoti dhe arrin sukses në kohë të shkurtër, sigurisht se mbledh rreth vetes edhe fansa e njerëz që të përkrahun. Njësoj...
befasojnë-arjoni-i-përputhen-dhe-e-dashura-e-tij:-do-të-bejme-video-p*rno!

Befasojnë Arjoni i Përputhen dhe e dashura e tij: Do të bëjmë video p*rno!

0
Arjoni dhe Serena ishin sonte mysafirë në Express Rozë Të dy u bënë të njohur me anë të emisionit “Përputhën” në Top Channel derisa tani...
qeveria-premton-platforme-per-dialogun,-opozita-ia-kerkon-para-takimit-ne-bruksel

Qeveria premton platformë për dialogun, opozita ia kërkon para takimit në Bruksel

0
Zëdhënësi i Qeverisë Kurti, Përparim Kryeziu thotë për KosovaPress se takimi në Bruksel do të mbahet vetëm për përcaktimin e dialogut të ardhshëm, për...
shala:-duhet-arritur-marreveshja-finale-me-serbine,-s’ka-me-durim-per-vjet-te-tera-ne-dialog

Shala: Duhet arritur marrëveshja finale me Serbinë, s’ka më durim për vjet të tëra...

0
Këtë vendim të GJND-së, Shala po e quan disfatë finale të Serbisë në raport me Kosovën, për të cilën tha se më shumë e...
svecla-per-arrestimin-e-20-personave-nga-policia:-te-vendosur-per-te-luftuar-krimin-e-organizuar

Sveçla për arrestimin e 20 personave nga policia: Të vendosur për të luftuar krimin...

0
Ministri i Punëve të Brendshme, Xhelal Sveçla, ka njoftuar se Policia e Kosovës dhe institucionet e drejtësisë, kanë realizuar sot një aksion të quajtur...
mungesa-e-kontrollit-gjyqesor-penalizon-qytetaret

Mungesa e kontrollit gjyqësor penalizon qytetarët

0
Një numër i madh i rasteve të korrupsionit, të raportuara qoftë në polici apo prokurori, që i takojnë fazës parapenale apo fazës së hetimit...
shqiperia-e-pathyeshme-per-uellsin

Shqipëria e pathyeshme për Uellsin

0
Shqipëria ka arritur ta ndalë me barazim pa gola Uellsin në ndeshjen miqësore të zhvilluar sot në Cardiff. Kuqezinjtë arritën të mbesin të pathyeshëm përballë...
mbyllet-pjesa-e-pare-uells-–-shqiperi,-kuqezinjte-kthejne-dominimin

Mbyllet pjesa e parë Uells – Shqipëri, kuqezinjtë kthejnë dominimin

0
Ka përfunduar pjesa e parë e miqësores në mes Uellsit dhe Shqipërisë ku kuqezinjtë kanë arritur që ta kthejnë dominimin në fushë edhe me...
palmer-takon-ish-presidentin-serb,-flasin-edhe-per-kosoven

Palmer takon ish-presidentin serb, flasin edhe për Kosovën

0
Palmer atje është takuar edhe me ish-presidentin serb, Boris Tadiq, shkruan Rahovec.net. Këtë e ka bërë të ditur ky i fundit në një postim në...