Të dashurin kosovar të Luanës nuk mund ta shohë kush të dojë

185
te-dashurin-kosovar-te-luanes-nuk-mund-ta-shohe-kush-te-doje

Krenar Çoçaj është i dashuri i prezantueses dhe këngëtares Luana Vjollca.

Krenari, është i njohur prej vitesh nga gazetarët dhe publiku, pasi ai ishte i dashuri i disa vajzave të famshme të shoubizit shqiptar.

Ndryshe nga Luana, Krenari nuk është se i pëlqen shumë rrjetet sociale, madje në Instagram ka fare pak njerëz.

Ai, ndiqet nga 242 persona, ndërkaq ai percjell 403 njerëz./Kosovarja/

The post Të dashurin kosovar të Luanës nuk mund ta shohë kush të dojë appeared first on Gazeta Press.