Rashica shënon sërish, Kosova në epërsi

252
rashica-shenon-serish,-kosova-ne-epersi

Kosova e ka shënuar edhe golin e dytë ndaj Maltës në ndeshjen miqësore, dhe tani rezultati është 1:2.

Ishte Milot Rashica i cili realizoi golin në minutën e 84-të pas një gabimi të mbrojtjes malteze,.

Ky ishte goli i dytë i Rashicës sot, teksa Kosova është pranë të marrë fitore në këtë duel.

The post Rashica shënon sërish, Kosova në epërsi appeared first on RahovecNET.