Neymar frikësohet për vdekje

175
neymar-frikesohet-per-vdekje

Në natën e së enjtes, tifozët brazilianë kanë arritur të shmangin sigurinë e ekipit të Brazilit, para përballjes të shtunën me Ekuadorin.

Siç është logjike, tifozët kërkuan figurën më të madhe të Brazilit, Neymar, i cili gjithmonë prodhon emocione tek tifozët.

Në mes të përpjekjeve për të përqafuar dhe për të shkëmbyer një fjalë me lojtarin e Paris Saint-Germain, tifozët pa dashje e goditën që u frikësua shumë.

E gjithë skena është regjistruar në një video që është përhapur si zjarr në rrjetet sociale.

The post Neymar frikësohet për vdekje appeared first on RahovecNET.