Messi: Ishte ndeshje e veçantë për shkak të Maradonës

365
messi:-ishte-ndeshje-e-vecante-per-shkak-te-maradones

Argjentina ka gabuar në xhiron e pestë në kualifikueset për Kupën e Botës.

Lionel Messi me shokën nuk mundën të nxjerrin më shumë se një barazim në shtëpi ndaj Kilit, sfidë që përfundoi 1-1.

Për Argjentinën shënoi Messi, derisa për Kilin Alexis Sanchez.

“Ishte ndeshje speciale, sepse luajtëm për herë të para pa Diegon. E dimë se çfarë do të thoshte përfaqësuesja për të dhe e dimë së ishte i pranishëm”, tha Leo.

The post Messi: Ishte ndeshje e veçantë për shkak të Maradonës appeared first on RahovecNET.