Lajçak flet për takimin me Vuçiqin: Pati diskutime “të thella” për dialogun

168
lajcak-flet-per-takimin-me-vuciqin:-pati-diskutime-“te-thella”-per-dialogun

Lajçak me anë të një postimi në Twitter ka thënë se në takim është folur për takimin e radhës në kuadër të dialogut, shkruan Rahovec.net.

Diskutimit me Vuçiqin, ai i është referuar si “i thellë”.

“Në diskutime të thella me presidentin e Serbisë për takimin e radhës në kuadër të dialogut dhe çështje tjera”, ka shkruar ai. /Rahovec.net/