Djali i Xenit me nuse nuk i kursejnë puthjet në publik

158
djali-i-xenit-me-nuse-nuk-i-kursejne-puthjet-ne-publik

Ndonëse jo aq aktiv në skenën muzikore, Korab Jetishi po vazhdon të zgjojë interes me imazhet që kohë pas kohe sjellë në rrjetet sociale.

Këngëtari nga Gjakova, djali i artistit të mirënjohur, Xenit, i ka sjellë publikut shumë këngë të bukura njëjtë si babai i tij.

Korabi është i martuar me Genën, bukuroshen nga Peja dhe bashkë kanë dy vajza.

Se është shumë i përkushtuar ndaj familjes këtë e kemi marrë vesh, por ai është edhe i dashuruar kokë e këmbë me bashkëshorten e tij, pasi shpesh ata postojnë në rrjete sociale edhe fotografi intime.

E tillë ka qenë edhe positimi i fundi, ku Gena shihet duke puthur Korabin në publik. /Kosovarja/

The post Djali i Xenit me nuse nuk i kursejnë puthjet në publik appeared first on Gazeta Press.