Zvicra pa Xhakën, me Shaqirin dhe Mehmedin

210
zvicra-pa-xhaken,-me-shaqirin-dhe-mehmedin

Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën në mes të Zvicrës dhe Lihtenshtjanit.

Nga minuta e parë nuk luan Granit Xhaka, është lënë në stol.

Startojnë dyshja tjetër shqiptare; Xherdan Shaqiri dhe Admir Mehmedi.

Zvicra: Mvogo (GK) | Omeragic; Schar; Comert | Mbabu; Freuler; Sow; Zuber | Shaqiri; Gavranovic; Mehmedi

Liechtenstein: Buchel (GK) | Goppel; Hofer; Grunenfelder; Brandle | Frommelt | Salanovic; Meier; N. Frick; Wolfinger | Y. Frick

Kjo miqësore zhvillohet nga ora 18:00.

The post Zvicra pa Xhakën, me Shaqirin dhe Mehmedin appeared first on RahovecNET.