Nëse doni të fotografoheni me “shac a je qu”, duhet të paguani

237
nese-doni-te-fotografoheni-me-“shac-a-je-qu”,-duhet-te-paguani

Zoje Kurti-Kelmendi është një grua që jeton në Diasporë dhe që udhëheq një grup grashë në “Facebook”, e që quhet “Zemrat e Zojes”.

Zoja, u popullarizua përmes një video që i doli pa dashje në internet, e që u bë virale në rrjete sociale.

Fjala është për videon që të gjithë e njohin si “Shac a je qu”, ku Zoja me “Shac” i referohet bashkëshortit të saj.

Pas daljes sa videos dhe gjithë bujës që pati, Zoja ka vazhduar me video të tjera dhe tashmë është bërë shumë e popullarizuar, aq sa njerëzit e ndalin në rrugë për tu fotografuar me të.

Por, vetë zonja në fjalë thotë se tani e tutje të gjjthë ata që duan të fotografohen me të, duhet ti paguajnë pesë euro, të cilat ajo do ti japë për personat e varfër.

A doni të fotografoheni me Zojen?/kosovarja

 

View this post on Instagram

 

A post shared by @far_hajgare

The post Nëse doni të fotografoheni me “shac a je qu”, duhet të paguani appeared first on Gazeta Press.