Monday, December 4, 2023

Arkivat Përditshëm June 3, 2021

kjo-eshte-familja-e-miranda-hashanit,-burri-dhe-dy-femijet

Kjo është familja e Miranda Hashanit, burri dhe dy fëmijët

0
Miranda është zonja e skenës sonë muzikore, këngëtarja me zërin e artë që ka bërë për vetë një publik mjaftë të gjërë. Ajo këndon prej...
mevlani-mashtroi-te-gjiithe,-nuk-e-ka-shkruar-kengen-per-ledjanen,-publikohet-origjinalja

Mevlani mashtroi të gjiithë, nuk e ka shkruar këngën për Ledjanën, publikohet origjinalja

0
Ledjana dhe Mevlani kanë javë që nuk flasin e s’kanë asnjë komunikim me njëri-tjetrin dhe pse shumë mendonin se ata do të dilnin çift...
haradinaj:-edhe-vellai-im-u-vra-ne-menyre-misterioze,-s’kemi-bere-kurre-me-gisht

Haradinaj: Edhe vëllai im u vra në mënyrë misterioze, s’kemi bërë kurrë me gisht

0
Ai ka kërkuar që të ndalen sulmet ndaj Ushtrisë Clirimtare dhe akuzat ndaj tyre, ndonëse ka shtuar se askush nuk mund ta njollosë luftën...
daut-haradinaj:-kam-kompletuar-70%-te-ekipit-per-kryeqytetin

Daut Haradinaj: Kam kompletuar 70% të ekipit për kryeqytetin

0
Haradinaj tha se shpallja e tyre për kandidaturën për komunat tha se nuk është i hershëm për të fituar komunën, ai tha se madje...
953-tatimpagues-aplikojne-per-faljen-e-ndeshkimeve

953 tatimpagues aplikojnë për faljen e ndëshkimeve

0
  Administrata Tatimore e Kosovës (ATK) ka bërë të ditur se deri më tash 953 tatimpagues kanë aplikuar për të përfituar nga falja e ndëshkimeve...
mbi-40%-e-gastronomeve-s’i-kane-marre-subvencionet

Mbi 40% e gastronomëve s’i kanë marrë subvencionet

0
  Mbi 40 përqind të bizneseve të sektorit të gastronomisë ende nuk i kanë marrë subvencionimin e premtuar nga Ministria e Financave për mbylljen e...
sali-berishes-i-shkon-nje-foto:-kjo-eshte-banda-qe-ka-lidhje-me-kokainen-e-kapur-ne-kosove

Sali Berishës i shkon një foto: Kjo është banda që ka lidhje me kokainën...

0
Ish-kryeministri shqiptar Sali Berisha, ka pranuar një fotografi nga një qytetar, i cili pretendon se aty ndodhen personat që u kapën me 400 kg...
vodhen-drunj-ne-bjeshket-e-jezercit,-prangosen-dy-te-dyshuar

Vodhën drunj në bjeshkët e Jezercit, prangosen dy të dyshuar

0
Drejtoria Rajonale e Policisë në Ferizaj ka vazhduar së zbatuari planin operativ ,,Mbrojtja e pyjeve 2021”, lidhur me prerjen e pyjeve dhe transportin ilegal...
ronaldo-zgjedh-me-te-mirin-prej-777-golave-ne-karriere,-tregon-edhe-per-dy-ndeshje-te-paharrueshme

Ronaldo zgjedh më të mirin prej 777 golave në karrierë, tregon edhe për dy...

0
Ishte 3 prilli i vitit 2018, Juventusi priste Real Madrid në Torino në përballjen e parë çerekfinale të Champions League dhe të pranishmit shijonin...
zvicra-pa-xhaken,-me-shaqirin-dhe-mehmedin

Zvicra pa Xhakën, me Shaqirin dhe Mehmedin

0
Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën në mes të Zvicrës dhe Lihtenshtjanit. Nga minuta e parë nuk luan Granit Xhaka, është lënë në stol. Startojnë dyshja...