ZYRTARE: Carlo Ancelotti merr drejtimin e Realit

156
zyrtare:-carlo-ancelotti-merr-drejtimin-e-realit

Real Madrid ka konfirmuar rikthimin e trajnerit Carlo Ancelotti.

Tekniku italian ka ndërprerë kontratën me Evertonin dhe ka nënshkruar kontratë trevjeçare me “Los Blancos”.

Komunikata e plotë e Realit:

“Real Madrid njofton se Carlo Ancelotti do jetë trajneri i ekipit të parë për tre sezone”, shkruhet në komunikatë.

Kujtojmë se edicionin e kaluar, Reali nuk fitoi asnjë trofe.

The post ZYRTARE: Carlo Ancelotti merr drejtimin e Realit appeared first on RahovecNET.