Testi i parë para “Euro 2020”, Anglia me ndryshime, Alaba i Realit starton për Austrinë

378
testi-i-pare-para-“euro-2020”,-anglia-me-ndryshime,-alaba-i-realit-starton-per-austrine

Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Anglisë dhe Austrisë.

Do të jetë një miqësore testuese para startit të Kampionatit Evropian “Euro 2020”, që nis me 11 qershor.

Kjo sfidë zhvillohet nga ora 21:00.

Anglia XI: Pickford, Alexander Arnold, Coady, Mings, Trippier, Bellingham, Rice, Lingard, Saka, Kane, Grealish.

Austria XI: Bachmann, Friedl, Hinteregger, Dragovic, Lainer, Laimer, Baumgartner, Schlager, Alaba, Sabitzer, Kalajdzic.

The post Testi i parë para “Euro 2020”, Anglia me ndryshime, Alaba i Realit starton për Austrinë appeared first on RahovecNET.