Prej kur u bë nuse, Aida Doçi nuk iu ndahet fustaneve

366
prej-kur-u-be-nuse,-aida-doci-nuk-iu-ndahet-fustaneve

Këngëtarja e njohur dhe shumë e dashur nga publiku, Aida Doçi nuk ka shumë kohë prej kur i dha fund beqarisë, duke u martuar kështu me menaxherin dhe bashkëpunëtorin e saj, Naser Qelin.

Që nga atëherë e kemi parë shpesh në intervista dhe gjithashtu postimet e shumta në rrjete sociale nuk kanë munguar.

Së fundi Aida ka publikuar disa imazhe, ku shfaqet e veshur me një fustan me xixa, e grimuar mjaft bukur dhe me flokë të rregulluar me kujdes./kosovarja

The post Prej kur u bë nuse, Aida Doçi nuk iu ndahet fustaneve appeared first on Gazeta Press.