Muriqi kompleton het-trikun ndaj San Marinos

176
muriqi-kompleton-het-trikun-ndaj-san-marinos

Kosova ka shënuar edhe golin e tretë ndaj San Marinos.

Është sërish sulmuesi Vedat Muriqi që gjeti golin.

Qendërsulmuesi pranoi një top të bukur nga Zeneli dhe në mënyrën më të mirë të mundshme kompletoi het-trikun (46′).

Rezultati momental 3 – 0.

The post Muriqi kompleton het-trikun ndaj San Marinos appeared first on RahovecNET.