Ermali e shtrëngon fortë këtë femër

463
ermali-e-shtrengon-forte-kete-femer

Ermal Fejzullahu në shumë aspekte shihet se nuk e ka gruan aspak xheloze.

Ani pse karriera e detyron që të jetë i rrethuar me femra, shumicën e kohës ai shihet në prani të tyre.

Po ashtu, ai nuk heziton edhe të publikojë imazhe të ndryshme, ku me këtë e dëshmon që Arianës nuk i pengon kjo gjë dhe nuk është aspak xheloze.

Këtë herë, në një vend të bukur ai shihet që e ka shtrënguar fortë një femër, sigurisht pjesë e ndonjë kënge të re.

Në vazhdimësi, mbetët të shihet se cila është e vërteta./kosovarja

The post Ermali e shtrëngon fortë këtë femër appeared first on Gazeta Press.