Bajqinovci imiton sërish Kurtin: Mund t’i trajnojmë opozitën që të jenë kritikues më të mirë

397
bajqinovci-imiton-serish-kurtin:-mund-t’i-trajnojme-opoziten-qe-te-jene-kritikues-me-te-mire

Bajqinovci në T7 thotë se opozita është në humnerë, dhe për çdo gjë po mundohen që ta fajësojnë VV-në.

“Opozita nuk po ka ku me u kap për Kurtin dhe Qeverinë e Kurtit. Këta janë në humnerë, këtyne ju ka hup edhe arsyeja, se me bo me ra shi paradite thojnë VV-ja i ka fajet, e masdite me ra kokrrizë thojnë VV-ja i ka fajet”, tha Bajqinovci.

Madje ai thotë se mund ta tranojnë opozitën që të jenë kritikues më të mirë.

“Mund t’i trajnojmë që të jenë kritikues më të mirë”.

Bajqinovci i VV-së e imiton Kurtin, kritikon opozitën për mungesë kreativiteti