Sunday, September 24, 2023

Arkivat Përditshëm June 2, 2021

prej-kur-u-be-nuse,-aida-doci-nuk-iu-ndahet-fustaneve

Prej kur u bë nuse, Aida Doçi nuk iu ndahet fustaneve

0
Këngëtarja e njohur dhe shumë e dashur nga publiku, Aida Doçi nuk ka shumë kohë prej kur i dha fund beqarisë, duke u martuar...
ermali-e-shtrengon-forte-kete-femer

Ermali e shtrëngon fortë këtë femër

0
Ermal Fejzullahu në shumë aspekte shihet se nuk e ka gruan aspak xheloze. Ani pse karriera e detyron që të jetë i rrethuar me femra,...
ministri-ceku-shperblen-anetarin-e-vv-se-me-cmim-per-kombetar-per-veper-jetesore

Ministri Çeku shpërblen anëtarin e VV-së me çmim për kombëtar për vepër jetësore

0
Sa ishte në opozitë, udhëheqësit dhe anëtarët e Lëvizjes Vetëvendosje, vazhdimisht i kanë akuzuar të tjerët për nepotizëm e klientelizëm, duke premtuar se kur...
pdk-kerkon-qe-zgjedhjet-lokale-te-mbahen-me-31-tetor

PDK kërkon që zgjedhjet lokale të mbahen më 31 tetor

0
Këtë e ka bërë të ditur Hoxhaj në një deklarim para mediave, shkruan Rahovec.net. “Ishim në një takim me presidenten Osmani, temë e takimit ishte...
policia-ai-gjen-nxenesit-shufren-metalike-ne-cante,-t7-raporton-nga-vendi-i-ngjarjes

Policia ai gjen nxënësit shufrën metalike në çantë, T7 raporton nga vendi i ngjarjes

0
Një nxënës i shkollës fillore në Fushë Kosovë mori me vete një shufër metalike. Qiriu duke u shkrirë simbolizon  mësuesin i cili po mbush nxënësit...
policia-e-shkel-ligjin,-rekomandon-per-kontrate-kompanine-nen-administrimin-e-bqk-se

Policia e shkel ligjin, rekomandon për kontratë kompaninë nën administrimin e BQK-së

0
Vështirësi të mëdha po i dalin çdo herë zyrës së prokurimit të Policisë së Kosovës në realizmin e tenderit për “Shërbimet e sigurimit të...
testi-i-pare-para-“euro-2020”,-anglia-me-ndryshime,-alaba-i-realit-starton-per-austrine

Testi i parë para “Euro 2020”, Anglia me ndryshime, Alaba i Realit starton për...

0
Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Anglisë dhe Austrisë. Do të jetë një miqësore testuese para startit të Kampionatit Evropian “Euro 2020”, që nis...
flasin-analistet:-tregojne-nese-ka-ardhur-koha-qe-te-nis-gjenerata-e-re-te-kosova

Flasin analistët: Tregojnë nëse ka ardhur koha që të nis gjenerata e re te...

0
Dje, në fitoren e thellë të Kosovës ndaj San Marinos, kemi parë disa lojtarë të rinj që debutuan, siç ishin Bajselmanaj, Idrizi, Emini apo...
perparim-rama-tha-se-eshte-apartiak,-por-ja-deshmite-qe-publikisht-mbeshteti-albin-kurtin

Përparim Rama tha se është apartiak, por ja dëshmitë që publikisht mbështeti Albin Kurtin

0
Përparim Rama, kandidat i LDK-së për kryetar të kryeqytetit po duket të jetë votues e mbështetës i Vetëvendosjes, shkruan Rahovec.net. Mjafton një hulumtim pak më...
hoxhaj:-gervalla-po-flet-sikur-te-ishte-ministre-e-serbise-ose-rusise,-kurti-te-distancohet-nga-deklaratat-e-saj

Hoxhaj: Gërvalla po flet sikur të ishte ministre e Serbisë ose Rusisë, Kurti të...

0
Hoxhaj tha se deklaratat e ministres Gërvalla janë të paprecedentë, dhe se kur flet ministrja e jashtme flet Qeveria. “Ajo çfarë po bënë zonja Gërvalla,...