San Marino gjen golin, shënon Tomassini

184
san-marino-gjen-golin,-shenon-tomassini

San Marino ka realizuar golin e parë ndaj Kosovës.

Ishte i sapo inkuadruari Tomassini që shënoi në portën e Ujkanit pas një gabimi në mbrojtje.

Mbrojtja jonë bëri një gabim nga i cili përfituan mysafirët dhe konkretizuan gol (85′).

Njëkohësisht, kjo ishte gjuajtja e parë në portën e San Marinos.

Kujtojmë, San Marino ka shënuar golin e fundit në vitin 2019.

The post San Marino gjen golin, shënon Tomassini appeared first on RahovecNET.