Mashallah çfarë bukuroshe mbesa e Shyhrete Behlulit

295
mashallah-cfare-bukuroshe-mbesa-e-shyhrete-behlulit

Elira Martinaj është mbesa e këngëtares së mirënjohur, Shyhrete Behlulit.

Ndonëse ende e re në moshë dhe nuk ka ndonjë aktivitet në skenën muzikore ose diçka të ngjajshme, Elira falë famës së familjes së saj, ka fituar ndjekës të shumtë në rrjete sociale.

Ajo gjithashtu vlerësohet e pëlqehet shumë për stilin dhe bukurinë që ka.

Së fundi ajo ka publikuar një fotografi, ku shihet shumë natyrale, me një veshje tejet të thjeshtë dhe të rehatshme.

Duke qenë se nëna e saj, Njomza, është një nga grimeret më të suksesshme në Kosovë dhe gjithmonë në hap me trendet botërore, për Elirën nuk është e vështirë që gjithmonë të shfaqet në top-formë. /Kosovarja/

The post Mashallah çfarë bukuroshe mbesa e Shyhrete Behlulit appeared first on Gazeta Press.