Kujt po i thotë Kallashi: Ti nuk je burri im

269
kujt-po-i-thote-kallashi:-ti-nuk-je-burri-im

Vallëtarja senzacionale, Kallashi, është ndër ata emra që pavarësisht distancimit nga skena, sërish merr vëmendje.

Sensuale dhe e zjarrtë.

E tillë është Kallashi.

Dikur edhe këndonte, por jo më.

Tani, Kallashi këndon dje citon këngët e të tjerëve, madje e bënë shpesh.

Në një postim, ajo i thotë dikujt “Nuk je burri im”.

Për kë e ka fjalën?/Kosovarja

The post Kujt po i thotë Kallashi: Ti nuk je burri im appeared first on Gazeta Press.