Kjo është lista e lojtarëve të ftuar të San Marinos kundër Kosovës

212
kjo-eshte-lista-e-lojtareve-te-ftuar-te-san-marinos-kunder-kosoves

Kombëtarja e San Marinos ka bërë të ditur listën e të ftuarve për ndeshjen ndaj Kosovës.

Kosova i bën ‘konak’ San Marinos në “Fadil Vokrri”, ndeshje që zhvillohet me 1 qershor 2021. San Marino ka bërë listën e plotë, ku Elia Benedettini mungon shkaku i lëndimit.

Derisa, për herë të parë janë ftuar Pietro Sopranzi dhe Samuel Pancotti.

Lista e plotë:

The post Kjo është lista e lojtarëve të ftuar të San Marinos kundër Kosovës appeared first on RahovecNET.