Elita s’flet me kunatën e saj? Moderatorja i jep përgjigjen epike pyetjes

162
elita-s’flet-me-kunaten-e-saj?-moderatorja-i-jep-pergjigjen-epike-pyetjes

Elita Rudi prodhon lajm në çfarëdo forme – madje ajo nuk e ka problem t’u përgjigjet fansave dhe lajmeve rozë edhe kur spekulohet për të.

Nuhatjen për këtë pjesë portalet e kanë identifikuar dhe për rrjedhojë, një prej lajmeve me të cilin kanë ngritur pikëpyetje së fundmi lidhet me raportin e saj me kunatën, Blerinën.

Është komentuar se përse Elita nuk poston asnjëherë me të.

E pikërisht për këtë pjesë ka qenë vet Elita që ka dhënë përgjigje në shkrimet e portaleve përmes një komenti të bërë në të cilin i ka thënë të gjitha.

The post Elita s’flet me kunatën e saj? Moderatorja i jep përgjigjen epike pyetjes appeared first on Gazeta Press.